България и Унгария завършиха наравно 2:2 в драматичен двубой от евроквалификациите пред

...

И все пак: Как завърши мачът България - Унгария?

България и Унгария приключиха наедно 2:2 в трагичен дуел от евроквалификациите пред празните трибуни на Националния стадион. Футболистите на Илиян Илиев водеха до самия край, само че автогол в последните секунди на Алекс Петков ни спря пред победата.

Гостите поведоха в 10-ата минута, а Спас Делев изравни в 24-ата. Кирил Десподов осъществя от бялата точка за 2-1 в 78-ата минути.

Двата тима приключиха срещата с човек по-малко. В края на първото полувреме за втори жълт картон беше изпъден Валентин Антон, а след почивката второ публично предизвестие получи и Милош Керкез.

Селекционерът на българския народен тим Илиан Илиев разкри пред NOVA, че той и играчите са знаели за това, което се случва отвън стадиона и това сигурно е оказало въздействие.

Представителите на БФС Йордан Лечков, Емил Костадинов и Георги Иванов, които участваха на дуела,

Костадинов даже размаха междинен пръст на протестиращите.